«

»

Feb 14 2009

Pļaviņas Open 2009

2009. gada 14. februārī Marijas Brimmerbergas Pļaviņu vidusskolā (šobrīd – Pļaviņu novada ģimnāzijā) norisinājās Plavinas Open karatē čempionāts.
KADZAN, Plavinas Open, 2009
Čempionāta rezultāti:Zēni,14-15 gadu vecuma grupa, līdz 57kg:
1 vieta – Ivans Kokins (KADZAN)
2 vieta – Arturs Pumpišs (KADZAN)Zēni,14-15 gadu vecuma grupa, virs 57kg:
1 vieta – Viesturs Kotļars (Maršals Asahi)
2 vieta – Kalvis Bambals (KADZAN)

Zēni,12-13 gadu vecuma grupa, līdz 50kg:
1 vieta – Aleksejs Veredenko (Maršals Asahi)
2 vieta – Aleks Fetkulins (KADZAN)
3 vieta – Jegors Lazarevs (Maršals Asahi)
3 vieta – Renārs Rudojs (KADZAN)

Zēni,12-13 gadu vecuma grupa, virs 50kg:
1 vieta – Maksims Korobovskis (KADZAN)
2 vieta – Vladislavs Alekseenko (Sene)
3 vieta – Maksims Plohuda (Dao Gu Šen)

Meitenes,12-13 gadu vecuma grupa, virs 45kg:
1 vieta – Marija Seņko (Maršals Asahi)
2 vieta – Sabrīne Zilmane (KADZAN)

Zēni, virs16 gadu vecuma grupa, virs 75kg:
1 vieta – Sergejs Stasenko (Shinri)
2 vieta – Artjoms Fomenko (Shinri)
3 vieta – Artūrs Bogdanovs (Klubs Rīga)
3 vieta – Edgars Brahmanis (Klubs Rīga)

Meitenes, virs16 gadu vecuma grupa, virs 57kg:
1 vieta – Kristina Kasprova (Shinri)
2 vieta – Paula Elksne (KADZAN)
3 vieta – Anžela Smirnova (KADZAN)
3 vieta – Gunta Pudova (KADZAN)

Zēni, 9 gadu vecuma grupa, līdz 30kg:
1 vieta – Pauls Osipovs (Maršals Asahi)
2 vieta – Ansis Avotiņš (KADZAN)

Zēni, 9 gadu vecuma grupa, virs 30kg:
1 vieta – Ričards Ceplišs (Dao Gu Šen)
2 vieta – Vadims Lancovs (Sene)
3 vieta – Roberts Daugerts (Sene)
3 vieta – Emīls Kļaviņš (KADZAN)

Meitenes,10-11 gadu vecuma grupa, līdz 40kg:
1 vieta – Dagnija Leitāne (Maršals Asahi)
2 vieta – Anna Ponatovska (Shinri)

Meitenes,10-11 gadu vecuma grupa, virs 40kg:
1 vieta – Anna Ponatovska (Shinri)
2 vieta – Krista Sprice (Dao Gu Šen)
3 vieta – Diana Kleva (KADZAN)

Zēni,10-11 gadu vecuma grupa, līdz 40kg:
1 vieta – Nils Vaiders (KADZAN)
2 vieta – Kristers Krūmiņš (KADZAN)
3 vieta – Martiņš Dambis (Baltijas Karatē)
3 vieta – Ivans Depers (Sene)

Zēni,10-11 gadu vecuma grupa, virs 40kg:
1 vieta – Andris Stacevičs (Maršals Asahi)
2 vieta – Jegovs Julijs (Maršals Asahi)
3 vieta – Tomass Strejkus (Sene)
3 vieta – Jorens Rancans (Baltijas Karatē)