Kadzan agrākie čempioni

*Turnīru rezultāti – no 2007. gada.

**Par citiem mūsu čempioniem lasiet Vēsturē

Oļegs Barbinjagra

02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 1. vieta.
11-13.10.2007. – KADZAN komandas sastāvā piedalījās 15. SKDUN World Shotokan karatē čempionātā (Kišiņeva, Moldova).
03.11.2007. – Baltic Grand Prix “Tukums Open” (Tukums) – 4. vieta.
17.11.2007. – “TAIFU CUP” čempionāts (Igaunija) – 2. vieta.
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 1. vieta.

Pēteris Trokša

24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 1. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 1. vieta.
27.04.2008. – 4. Baltic Open JKA čempionāts (Jelgava) – 3. vieta.

 

 

Elīna Silakrankere

20.01.2007. – Baltijas karatē čempionāts (Mažeiķi, Lietuva) – 1. vieta.
22.04.2007. – Cīņu Mākslu olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija) – 1. vieta.
02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 1. vieta.
11-13.10.2007. – KADZAN komandas sastāvā piedalījās 15. SKDUN World Shotokan karatē čempionātā (Kišiņeva, Moldova).
03.11.2007. – Baltic Grand Prix “Tukums Open” (Tukums) – 3. vieta.
17.11.2007. – “TAIFU CUP” čempionāts (Igaunija) – 3. vieta.
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 1. vieta.
29.03.2008. – Krievijas atklātais karatē čempionāts (Pleskava) – 1. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 1. vieta.
27.04.2008. – 4. Baltic Open JKA čempionāts (Jelgava) – 3. vieta.
25.10.2008. – “Taifu 2008” čempionāts (Igaunija) – 3. vieta.
01.11.2008. – Atklātais karatē čempionāts Tukumā (Tukums) – 3. vieta.
06.12.2008. – Rīgas atklātais karatē čempionāts Riga Open 2008 (Rīga) – 2. vieta.

Maksims Korobovskis

02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 3. vieta.
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 1. vieta.
27.04.2008. – 4. Baltic Open JKA čempionāts (Jelgava) – 3. vieta.
06.12.2008. – Rīgas atklātais karatē čempionāts Riga Open 2008 (Rīga) – 3. vieta.
14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 1. vieta.
04.04.2009. – “Riga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 1. vieta.
02.05.2009. – “Jelgava Open” karatē čempionāts (Jelgava) – 2. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
09.04.2011. – Freestyle Fighting 2011 (Rīga) – 2. vieta.
30.04.2011. – Jelgava Open 2011 (Jelgava) – 3. vieta.
10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 2. vieta.
31.03.2012. – Pirmā Baltijas austrumcīņu olimpiāde (Rīga) – 3. vieta.

Artūrs Pumpišs

12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 1. vieta.
06.12.2008. – Rīgas atklātais karatē čempionāts Riga Open 2008 (Rīga) – 2. vieta.
14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 2. vieta.
24.10.2009. – “Igaunija 2009” atklātais karatē čempionāts – 3. vieta.
03.04.2010. – “Freestyle Fighting” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
09.04.2011. – Freestyle Fighting 2011 (Rīga) – 1. vieta.
01.10.2011. – Jūrmalas Kauss 2011 (Jūrmala) – 2. vieta.
10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 1. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 3. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 1. vieta.
16.-17.03.2013. – Olimpiāde “Austrumu karatē čempionāts” (Rīga) – 1. vieta.

Artūrs Liepiņš

20.01.2007. – Baltijas karatē čempionāts (Mažeiķi, Lietuva) – 3. vieta.
22.04.2007. – Cīņu Mākslu olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija) – 4. vieta.
02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 3. vieta.
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 1. vieta.

 

Dana Radionova

22.04.2007. – Cīņu Mākslu olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija) – 2. vieta (WKU), 3. vieta (WKF).
02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 1. vieta.
11-13.10.2007. – KADZAN komandas sastāvā piedalījās 15. SKDUN World Shotokan karatē čempionātā (Kišiņeva, Moldova).

Mārtiņš Liepa

02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 1. vieta.
11-13.10.2007. – KADZAN komandas sastāvā piedalījās 15. SKDUN World Shotokan karatē čempionātā (Kišiņeva, Moldova).
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 2. vieta.

 

Paula Elksne

22.04.2007. – Cīņu Mākslu olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija) – 1. vieta.
02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 2. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 3. vieta.
06.12.2008. – Rīgas atklātais karatē čempionāts Riga Open 2008 (Rīga) – 3. vieta.
14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 2. vieta.
04.04.2009. – “Riga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
28.11.2009. – Riga Open 2009 (Rīga) – 1. vieta.
03.04.2010. – “Freestyle Fighting” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
22.01.2011. – Baltijas karatē čempionāts (Šauļi, Lietuva) – 3. vieta.

Valters Sivakovs

02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 3. vieta.
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 2. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 1. vieta.

 

 

Renārs Rudojs

22.04.2007. – Cīņu Mākslu olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija) – 3. vieta.
24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 3. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 1. vieta.
27.04.2008. – 4. Baltic Open JKA čempionāts (Jelgava) – 3. vieta.
14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 3. vieta.

Zanda Pipira

02.06.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Aizkraukle) – 2. vieta.
03.11.2007. – Baltic Grand Prix “Tukums Open” (Tukums) – 2. vieta.
29.03.2008. – Krievijas atklātais karatē čempionāts (Pleskava) – 1. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 1. vieta.
27.04.2008. – 4. Baltic Open JKA čempionāts (Jelgava) – 3. vieta.

Kristers Krūmiņš

24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 2. vieta.
06.12.2008. – Rīgas atklātais karatē čempionāts Riga Open 2008 (Rīga) – 3. vieta.
14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 2. vieta.
24.10.2009. – “Igaunija 2009” atklātais karatē čempionāts – 3. vieta.
28.11.2009. – Riga Open 2009 (Rīga) – 2. vieta.
13.03.2010. – “Pleskava Open” karatē čempionāts (Pleskava) – 1. vieta.
10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 3. vieta.
31.03.2012. – Pirmā Baltijas austrumcīņu olimpiāde (Rīga) – 3. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 2. vieta.
01.12.2012. – Karatē čempionāts “Pskov Open 2012” (Pleskava) – 1. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 3. vieta.
11.05.2013. – “Jelgava Open” karatē čempionāts (Jelgava) – 1. vieta.
29.11.2014. – Karatē čempionāts “Grand Prix Poland” – 2. vieta.
06.12.2014. – “Latvia Open” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.

Ivans Kokins

24.11.2007. – Atklātais karatē čempionāts (Lielvārde) – 1. vieta.
29.03.2008. – Krievijas atklātais karatē čempionāts (Pleskava) – 1. vieta.
12.04.2008. – Starptautiskās karatē sacensības (Rīga) – 3. vieta.
06.12.2008. – Rīgas atklātais karatē čempionāts Riga Open 2008 (Rīga) – 2. vieta.
14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 1. vieta.

Eriks Abdirazakovs

28.11.2009. – Riga Open 2009 (Rīga) – 2. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
09.04.2011. – Freestyle Fighting 2011 (Rīga) – 3. vieta.

 

 

Sabrīna Zīlmane

14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 2. vieta.
28.11.2009. – Riga Open 2009 (Rīga) – 2. vieta.
03.04.2010. – “Freestyle Fighting” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 1. vieta.
10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 3. vieta.
19.02.2012. – “Aizkraukle Open 2012 ” karatē čempionāts (Aizkraukle) – 1. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 1. vieta.
01.12.2012. – Karatē čempionāts “Pskov Open 2012” (Pleskava) – 2. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 3. vieta.
16.-17.03.2013. – Olimpiāde “Austrumu karatē čempionāts” (Rīga) – 1. vieta.
20.10.2013. – Karatē čempionāts “Sigulda Open 2013” (Sigulda) – 2. vieta.
09.03.2014. – “Ogre Cup 2014 ” karatē čempionāts (Ogre) – 2. vieta.

Zane Tomsone

28.11.2009. – Riga Open 2009 (Rīga) – 2. vieta.
13.03.2010. – “Pleskava Open” karatē čempionāts (Pleskava) – 1. vieta.
03.04.2010. – “Freestyle Fighting” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
09.04.2011. – Freestyle Fighting 2011 (Rīga) – 2. vieta.

Jūlija Tkača

28.11.2009. – Riga Open 2009 (Rīga) – 2. vieta.
28.03.2010. – Maskavas apgabala gubernatora atklātais karatē čempionāts (Maskava, Krievija) – 3. vieta
03.04.2010. – “Freestyle Fighting” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.

 

Lelde Leitlande

20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 2. vieta.
19.02.2012. – “Aizkraukle Open 2012 ” karatē čempionāts (Aizkraukle) – 2. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 2. vieta.
01.12.2012. – Karatē čempionāts “Pskov Open 2012” (Pleskava) – 1. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 1. vieta.
16.-17.03.2013. – Olimpiāde “Austrumu karatē čempionāts” (Rīga) – 2. vieta.
09.03.2014. – “Ogre Cup 2014 ” karatē čempionāts (Ogre) – 2. vieta.

Kalvis Bambals

14.02.2009. – Plavinas Open karatē čempionāts (Pļaviņas) – 2. vieta.
14.03.2009. – “Pleskava Open” karatē čempionāts (Pleskava) – 1. vieta.
04.04.2009. – “Riga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
02.05.2009. – “Jelgava Open” karatē čempionāts (Jelgava) – 3. vieta.
24.10.2009. – “Igaunija 2009” atklātais karatē čempionāts – 3. vieta.
03.04.2010. – “Freestyle Fighting” karatē čempionāts (Rīga) – 1. vieta.
16.10.2010. – Jūrmalas Kauss 2010 (Jūrmala) – 3. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open ” karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
01.10.2011. – Jūrmalas Kauss 2011 (Jūrmala) – 2. vieta.

Tomass Krastiņš

10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 3. vieta.
19.02.2012. – “Aizkraukle Open 2012 ” karatē čempionāts (Aizkraukle) – 3. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 1. vieta.
03.11.2012. – Karatē čempionāts “Tukums Open 2012” (Tukums) – 2. vieta.
01.12.2012. – Karatē čempionāts “Pskov Open 2012” (Pleskava) – 2. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 1. vieta.
05.10.2013. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2013” (Jūrmala) – 1. vieta.

Dāvis Bogdanovs

10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″ (Rīga) – 3. vieta.
31.03.2012. – Pirmā Baltijas austrumcīņu olimpiāde (Rīga) – 3. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 1. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 3. vieta.
16.-17.03.2013. – Olimpiāde “Austrumu karatē čempionāts” (Rīga) – 3. vieta.

Mareks Rubulis

19.02.2012. – “Aizkraukle Open 2012 ” karatē čempionāts (Aizkraukle) – 2. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 3. vieta.
01.12.2012. – Karatē čempionāts “Pskov Open 2012” (Pleskava) – 2. vieta.
05.10.2013. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2013” (Jūrmala) – 1. vieta.
20.10.2013. – Karatē čempionāts “Sigulda Open 2013” (Sigulda) – 3. vieta.
17.11.2013. – Karatē čempionāts “Tukums Open 2013” (Tukums) – 3. vieta.
09.03.2014. – “Ogre Cup 2014 ” karatē čempionāts (Ogre) – 2. vieta.
17.05.2014. – “Salaspils Karate Kauss 2014” karatē čempionāts (Salaspils) – 2. vieta komandām (komandā Alekss Fetkuļins, Nils Vaiders, Mareks Rubulis).

Alise Skudra

13.03.2010. – “Pleskava Open” karatē čempionāts (Pleskava) – 3. vieta.
20.11.2010. – “Rīga Open” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
09.04.2011. – “Freestyle Fighting 2011” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011” (Rīga) – 1. vieta.
19.02.2012. – “Aizkraukle Open 2012” karatē čempionāts (Aizkraukle) – 1. vieta.
31.03.2012. – Pirmā Baltijas Karatē olimpiāde (Rīga) – 3. vieta.
20.10.2012. – Karatē čempionāts “Jūrmalas Kauss 2012” (Jūrmala) – 1. vieta.
03.11.2012. – Karatē čempionāts “Tukums Open 2012” (Tukums) – 2. vieta.
01.12.2012. – Karatē čempionāts “Pskov Open 2012” (Pleskava) – 1. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 2. vieta.
16.–17.03.2013. – Olimpiāde “Austrumu karatē čempionāts” (Rīga) – 1. vieta.
11.05.2013. – “Jelgava Open” karatē čempionāts (Jelgava) – 2. vieta.
20.10.2013. – Karatē čempionāts “Sigulda Open 2013” (Sigulda) – 2. vieta.
17.11.2013. – Karatē čempionāts “Tukums Open 2013” (Tukums) – 1. vieta.
09.03.2014. – “Ogre Cup 2014” karatē čempionāts (Ogre) – 1. vieta.
19.10.2014. – Atklātās jauniešu karate sacensības (Salaspils) – 2. vieta.
06.12.2014. – “Latvia Open” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
22.02.2015. – “RTKK CUP 2015” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
21.03.2015. – “RIGA STARS CUP 2015” karatē čempionāts 2. vieta.
26.04.2015. – “Tan” Latvijas karatē čempionāts (Rīga) – 3. vieta.
16.05.2015. – Salaspils karatē kauss 2015 (Salaspils) – 2. vieta.
19.09.2015. – “Baltic tigers cup 2015” (Valmiera) – 3. vieta.

Silvestrs Stuglis (bokss)

31.01.2015. – “GOLDEN GLORY 2015” boksa turnīrs – 2. vieta.
23.05.2015. – “Jūrmala rings” boksa čempionāts (Jūrmala) – 1. vieta.
 

 

 

Edgars Laganovskis

10.12.2011. – Karatē čempionāts “Riga Open 2011″(Rīga) –2. vieta.
19.02.2012. – “Aizkraukle Open 2012 ” karatē čempionāts (Aizkraukle) – 2. vieta.
15.12.2012. – Karatē čempionāts “Rīga Open 2012” (Rīga) – 3. vieta.
17.11.2013. – Karatē čempionāts “Tukums Open 2013” (Tukums) – 3. vieta.
20.09.2014. – `Banzai-Cup Open-2014`(Berlin) – 2. vieta U14+63kg.
29.11.2014. – Karatē čempionāts “Grand Prix Poland” – 2. vieta.
22.02.2015. – “RTKK CUP 2015” karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
26.04.2015. – “Tan ” Latvijas karatē čempionāts (Rīga) – 2. vieta.
16.05.2015. – Salaspils karatē kauss 2015 (Salaspils) -3 vieta.
19.09.2015. – “Baltic tigers cup 2015” (Valmiera) – 3. vieta.
28-29.11.2015. – LATVIA OPEN 2015 (Salaspils) – 3. vieta.
14.02.2016. – RTKK čempionāts Rīgā – 2. vieta.
12.03.2016. – Karatē čempionāts “Ogre Cup” – 3. vieta.
24.04.2016. – International Open karatē čempionāts Rīgā – 2. vieta.
14.05.2016. – 7. atklātais Salaspils Karatē Kauss – 3. vieta.
17.09.2016. – 2. Baltic TIGERS Cup Valmierā – 2. vieta.
15.10.2016. – Tallinn Open 2016 – 3. vieta.
13.11.2016. – Tukums Open 2016 – 1. vieta.
19.11.2016. – Latvia Open 2016 – 2. vieta.
11.02.2017. – RTKK karatē čempionāts 2017 – 2. vieta.
12.03.2017. – “Ogre Cup 2017” – 3. vieta.
15.04.2017. – Ippon.lv karatē čempionāts Jūrmalā – 3. vieta.
20.05.2017. – Salaspils 8. karatē čempionāts – 3. vieta.
20.05.2017. – Salaspils 8. karatē čempionāts – 1. vieta komandu kumite (komandā Nils Vaiders, Edgars Laganovskis, Antons Kristers).

Amanda Reimarte

24.04.2016. – International Open karatē čempionāts Rīgā – 1. vieta.
13.11.2016. – Tukums Open 2016 – 3. vieta.
11.02.2017. – RTKK karatē čempionāts 2017 – 2. vieta.
20.05.2017. – Salaspils 8. karatē čempionāts – 3. vieta.
14.10.2017. – Jūrmalas kauss 2017 – 3. vieta.
12.11.2017. – “Hayashi Cup 2017” (Tukumā) – 3. vieta.
17.02.2018. – RTKK karatē čempionāts 2018 – 2. vieta.
11.03.2018. – Ogres kauss 2018 – 3. vieta.
22.04.2018. – “K-Riga 2018” – 3. vieta.
12.05.2018. – Daugavpils Cup 2018 – 2. vieta.
26.05.2018. – Jelgavas kauss 2018 – 2. vieta.